Instrukce k cestě

Jak bez problémů trefit do Pohádky  :)    :)

Pohádková usedlost Lovětín soukromá rezidence" u devíti andělů"

se nachází v jižních Čechách v okrese Jindřichův Hradec u obce Jarošov nad Nežárkou

adresa je Lovětín 17, katastr Jarošov nad Nežárkou, dávejte prosím pozor v okolí jsou i jiné Lovětíny v jiných okresech. Navigace je vždy nabídne jako první. 

DŮLEŽITÉ ......je správné odbočení z hlavní silnice a to buď u Jarošova nad Nežárkou kde je označení Lovětín 1 km, ale je to :) 4 km, .......nebo z hlavní silnice odbočíte u viaduktu u Nové Včelnice je to cca také 4 km. Jiné cesty jsou polní a určitě neprůjezdné jako například zkratka přes Pýchov - tudy ne :)

Prosím vjedete do obce Lovětín, dle cedulek velkých šipek pojedete ke kapličce a za kapličkou vjedete     " před statkem"  na kamenném parkoviště, POZOR  navigace vodí hosty na soukr. parkoviště až za usedlost, sem prosíme ne !!!!!

případně se podívejte na mapu než pojedete 

Pokoje a apartmány jsou připraveny od 14:00, ubytování dříve jak od 14:00 je za poplatek 250,- osoba 

 Nebo si zde složíte jen věci a můžete na kola nebo na výlet :), je toto nutné ohlásit předem. Co se týče odjezdu je opravdu nutné opustit pokoj a apartmán do 10:00 hodin nejpozději.

Při příjezdu si prosím vyzvednete ubytovací list ten vyplníte a prosíme připravte si doplatek ubytování .

Cesta z Jindřichova Hradce
Cesta z Jindřichova Hradce
Cesta od Pelhřimova
Cesta od Pelhřimova

Parkování u statku !

prosíme vás, nebuďte bezohlední k jiným ubytovaným a parkujte kolmo k plotu na pravé straně parkoviště k jehličnanům.  Děkujeme !